Угледни час из тио и природе и друштва

23.02.2018. године одржан је угледни час из тио и природе и друштва са ученицима четвртог разреда. Тема је била Материјали и рециклажа материјала. Представљен је МОРС. МОРС  су презентације су уграђене swf. анимације и симулације (око 700) које много боље приказују динамичке процесе где год је то неопходно, а наставу учини модернијом, занимљивијом и ефикаснијом. Поред динамичности у њима је заступљена и интерактивност.

Коорелација  тио је са: физиком ,хемијом ,биологијом и географијом. Где су на  интерактиван начин представљени закони,теореме и чињенице. Ученици су били одушевљени, одговарали на питања из квиза и припремили кратка предавања и тако имали улогу наставника. Часу су присуствовали и учитељи Милан Сантрач и Драгана Гајић.

Угледни час су реализовале Ивана Михајловић професор тио и Љиљана Кнежевић учитељица.

Текст: Ивана Михајловић

Слике: Снежана Теофиловић