Посете сајту
  • 410.932
  • 78.279
  • 14. новембра 2017.

Награде ученицима и наставницима који су постигли изузетне резултате на такмичењима у школској

2008/2009.години

Сваке године, ученици  наше школе, заједно са  својим наставницима освајају бројне награде на такмичењима,  и традиционално ,   најбоље награђујемо.

Имена награђених:

Јулија Кузмановић, Никола Тасић и  Анђела Кордић,  а љихови наставници су Горица Милошевић, Златана Ђорђевић и Светлана Маринковић.

За дугогодишњи рад у школи  награђени су  следећи чланови колектива:

Вера Крантић, Вера Станојевић, Сунчица Ђорђевић, Горица Апостоловић, Славица  Вагић, Љиљана Исидоровић, Горица Милошевић  и  Добрица Синђелић

Математичко такмичење „Мислиша“ организује се у нашој школи за све ученике од 1. до 8. разреда. Први пут смо учествовали прошле године,

постигли смо значајне резултате

и  ево похваљених ученика: Алавања Андрија,Бајић Матија, Вагић Зорана, Јашић Јана, Премовић Лазар, Ана Станковић, Радош Богдановић, Јанко Ковачевић, Никола Тасић.