Посете сајту

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Школска 2017/18. година
почиње у петак, 1. септембра 2017. године

Ученици долазе према следећим сменама:
Пре подне ученици I до IV разреда
После подне ученици V  до VIII разреда

Подручно одељење „Доња Мала“
Пре… Наставите са читањем

Ко може да упише средњу школу?

Сви ученици који заврше основну школу и положе завршни испит могу да наставе школовање кроз средњошколско образовање.
Поред средњих стручних школа (електротехника, машинство, грађевинарство, техничке школе…) постоје још и гимназија и уметничке школе.
Сви ученици старији од 17… Наставите са читањем

У први разред основне школе уписује се свако дете које до почетка школске године (1. септембар) има најмање шест и по, а највише седам и по година. Ове године то су деца рођена од 1. марта … Наставите са читањем

Општинско такмичење из

ХЕМИЈЕ

недеља  26фебруар  2017. године

Обавештавамo Вас да се општинско такмичење из  ХЕМИЈЕ  за ученике основних школа ГО Гроцка, одржава у Основној  школи „Свети Сава“ у Врчину … Наставите са читањем

О Т В О Р Е Н И     Д А Н

Поштовани родитељи и старатељи,  обавештавамо Вас о могућности  да присуствујете образовно – васпитном раду школе, у оквиру Отвореног дана школе.

Заинтересовани  родитељи треба да се… Наставите са читањем