: : моја школа : :
Архиве

Protected by Copyscape

Отворени дани

 

Време  посете предметном наставнику

         Презиме и име наставника Предмет Посета родитеља
                                             Поподневна смена Послеподневна смена
Ђорђевић Сунчица српски језик 2.час четвртак                        2. час четвртак
Јелена Лепен српски језик 4. час уторак 4. час уторак
Марија Старчевић српски језик 3. час понедељак 3. час понедељак
Апостоловић Горица енглески језик 5. час понедељак 5. час понедељак
Петровић Милена енглески језик 3. час уторак 3 час уторак
Ристић Драгана (Центар) енглески језик 3. час уторак 3 час уторак
Ристић Драгана (Д. Мала) енглески језик 3. час понедељак 3 час понедељак
Митрић Марина ликовна култура 4. час петак 4. час петак
Ива Ивовић музичка култура 7. час петак 3. час понедељак
Апостоловић Данијела историја 5. час среда 5. час среда
 Драгана Митрић географија 3. час среда 3. час среда
Ђорђевић Златана физика 4. час четвртак 4 час четвртак
Милошевић Горица математика 5. час среда 5 час среда
Соколов Сања математика 4. час уторак 4. час уторак
Јелена Швабић математика 4. час петак 1. час петак
Јелена Швабић информатика 4. час петак 4. час петак
Јелена Вукчевић  Вукчевић биологија 4. час четвртак 4. час четвртак
Милица Максимовић хемија 4. час понедељак 4. час понедељак
Ивана Михајловић техничко образовање 5. час среда 5. час среда
Снежа Шкипина тех.образ и информатика 5. час уторак 2. час уторак
Бојанић Александра физичко васпитање 3. час уторак 3. час уторак
Јерковић Милан физичко васпитање 1.час петак 1.час петак
Ступар  Ранка немачки језик 3. час среда 3. час среда
Гајачки Александра немачки језик 3. час уторак 3. час уторак
Томислав  Ђокић веронаука I – IV 5. час среда 5. час среда
Петровић Душан веронаука  V – VIII 3. час петак 3. час петак
Снежа Шкипина грађанско васпитање 5. час уторак 2. час уторак
Митрић Марина цртање, сликање и вај. 4. час петак 4. час петак
Милица Максимовић домаћинство, чувари 4. час уторак 4. час уторак
 
У Врчину 01.09.2015. године 2018.године  

Директор

Добрица Синђелић  

 

 

Време  посете разредном старешини

    Презиме и име наставника Разредно
старешинство
Распоред посета родитеља
 Преподневна смена    Поподневн смена
Кнежевић Љиљана I-1 Четвртак 2. час                              Четвртак 2. час
Костадиновић Радица I-2     Среда 3. час                                Среда 3. час
Милена Јанковић I-3     Уторак 2. час                               Уторак 2. час
Вагић Слађана I-4     Понедељак 5. час                       Понедељак 5. час
Јашић Мирјана II-1     Понедељак 3. час                        Понедељак 3. час
Козлина Јелена II-2     Петак 2. час                                 Петак 2. час
Алавања Верица II-3     Понедељак 5.час                         Понедељак 5. час
Сантрач Милан III-1     Среда 3. час                                  Среда 3. час
Теофиловић Бојана III-2     Среда 1. час                                   Среда 1. час
Вагић Љубинка III-3     Среда 4. час                                   Среда 5. час
Крантић Вера IV-1     Петак 1. час                                   Петак 1. час
Апостоловић Гордана IV-2     Понедељак 4. час                         Понедељак 4. час
Гајић Драгана IV-3     Уторак 4. час                                  Уторак 4. час
Кузмановић Драган IV-4     Среда 4. час                                    Понедељак 2. час
Апостоловић Горица V-1     Понедељак 5. час                         Понедељак 5. час
Ђорђевић Сунчица V-2     Четвртак 2. час                             Четвртак 2. час
Милица Максимовић V-3     Уторак 4. час                                 Уторак 4. час
Ступар Ранка VI-1     Среда 3. час                                    Среда 3. час
Петровић Милена VI-3     Уторак 3. час                                  Уторак 3. час
Јелена Швабић VI-3     Среда 3. час                                    Среда 3. час
Милошевић Горица VII-1     Среда 5. час                                   Среда 5. час
Апостоловић Данијела VII-2     Среда 5. час                                   Среда 5. час 
Петровић Душан VII-3     Понедељак 3. час                        Понедељак 3. час
Митрић  Марина   VIII-1     Среда 4. час                                  Среда 4. час
Ивана Михајловић   VIII-2     Среда 2.час                                 Среда 2.час
Вукчевић Јелена    VIII-3     Четвртак 3. час                          Четвртак 3. час
У Врчину, 01. 09. 2018.     
           
                                       Директор
          Добрица Синђелић