У низу манифестација које реализујемо у нашој школи, ведрином и веселошћу издваја се, управо,  Певачко вече.

Слушане су неке од композиција  са репертоара хора наше школе и отворена је изложба ликовних радова са новогодишњим мотивима. У изложбеном холу наше школе налазе се радови ликовне секције коју воде проф. разредне наставе Санела Драча и проф. ликовне културе Марина Митрић.

Током програма,  радове су читали ученици који су награђени за своје литерарно стваралаштво на Новогодишњем литерарном конкурсу, а као награду за постигнућа на конкурсу, ученицима ће књиге уручити  проф. српског језика Радмила Станимировић.

Хор припремала и водила проф. музичке културе Мила Ђачић.

Музичка пратња: на хармоници Радош Богдановић, на гитари Алекса Живковић и учeници 7/3 разреда.

У саставу хора, први пут наступали  и  ученици  трећег и четвртог разреда наше школе.

Певачко вече  Певачко вече  Певачко вече  Певачко вече