: : моја школа : :
Архиве

Protected by Copyscape

Резултати такмичења за ученике шестог разреда из физике

 

Име и презиме Осн. школа (скратити) Место ПУНО име и презиме
наставника
Зад.1 Зад.2 Зад.3 Зад.4 Зад.5 Ук. Награда
 Јована  Игњатовић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Катић Владанка  20 15 15 20 12 82 I место
 Лука Савковић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Милева Атанасковић 20 15 12 20 10 77 I место
 Михајло Миланов ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 20 15 20 2 18 75 I место
 Јована Мемаровић ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 20 8 2 18 15 63 II место
 Михаило Љубеновић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 20 10 13 17 0 60 II место
  Милица Савић OШ “Иво Лола Рибар“ Бегаљица Јован Јовановић 20 17 3 15 4 59 III место
 Михаило Теофиловић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Јулија  Бордаш 20 5 2 17 15 59 III место
 Лазар Тончев ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 20 0 2 17 16 55 III место
 Ена Вишњић ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 20 2 3 17 13 55 III место
 Душан Величковић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 20 10 3 0 14 47 похвала
 Наташа Љубисављевић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Сузана Ћирић 20 0 0 7 14 41 похвала
 Милица Ђорђевић ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 20 0 0 12 8 40 похвала
  Михаило Маринковић ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 10 15 0 5 3 33  
 Јелена Шкипина ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 10 0 3 8 8 29  
 Никола Стекић ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 20 4 2 0 2 28  
 Јован Денић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 10 9 0 0 6 25  
 Сара Будимлија ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Катић Владанка  8 0 3 0 10 21  
  Сара Станковић OШ “Иво Лола Рибар“ Бегаљица Јован Јовановић 12 0 3 2 2 19  
 Исидора Ристић ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 3 2 2 2 8 17  
 Ана Петровић ОШ „Мића Стојковић“ Умчари Сузана Ћирић 4 2 0 2 2 10  

 

Резултати такмичења за седми разред из физике

 

Име и презиме Осн. школа (скратити) Место ПУНО име и презиме
наставника
Зад.1 Зад.2 Зад.3 Зад.4 Зад.5 Ук. Награда
 Димитрије Ћирковић ОШ „Илија Гарашанин“  Гроцка Јулија  Бордаш 20 0 15 18 10 63 I место
 Огњен Ковачевић ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 5 20 2 0 10 37 II место
 Андрија Узелац ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 5 0 5 10 17 37 II место
  Александар Јордановић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Катић Владанка  20 2 2 0 0 24 III место
 Зорица Крантић ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 20 0 0 0 2 22 III место
 Лазар Крстев ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 20 0 2 0 0 22 III место
 Никола Дуганџија ОШ „Никола Тесла“  Винча Ј. Атимовић 0 0 2 0 10 12  
 Катарина Јаковљевић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 0 5 2 2 0 9  
Лука Раичевић ОШ „Никола Тесла“  Винча Ј. Атимовић 2 0 0 0 2 4  

Резултати такмичења из физике за осми разред

 

Име и презиме Осн. школа (скратити) Место ПУНО име и презиме
наставника
Зад.1 Зад.2 Зад.3 Зад.4 Зад.5 Ук. Награда
 Марко Радосављевић ОШ „Илија Гарашанин“ Гроцка Јулија  Бордаш 20 20 20 20 10 90 I место
 Лука Величковић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Бабић Свјетлана 20 20 20 20 10 90 I место
Лука Ерић  ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Бабић Свјетлана 20 19 20 19 0 78 II место
 Јоко Бугарски ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 0 20 20 20 14 74 II место
 Лазар  Станковић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Бабић Свјетлана 0 5 20 11 10 46 III место
 Стефан Новитовић ОШ   „Свети Сава“ Врчин Златана Ђорђевић 12 12 20 0 0 44 III место
 Лука Гојковић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 14 5 20 2 2 43 III место
 Предраг Славковић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 14 2 20 4 2 42 III место
 Милош Томић ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Бабић Свјетлана 0 0 20 11 0 31  
 Илија  Кузман ОШ „Алекса Шантић“ Калуђерица Бабић Свјетлана 4 8 1 7 6 26  
 Миломир Илић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 2 0 18 2 2 24  
 Марија Ракић ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 4 6 0 3 6 19  
 Никола Стоилковић ОШ „Милоје Васић“ Калуђерица Душица Ивановић 0 0 0 19 0 19  
 Невена Митровић ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 2 12 2 0 0 16  
 Немања Ковачевић ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 2 5 2 2 0 11  
 Милица Перић ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 0 0 7 0 0 7  
 Анита Кампуш ОШ „Никола Тесла“  Винча Милица Симић 4 0 0 0 0 4  

 

Захваљујемо се свим учесницима и видимо се следеће године.