“ДАНИ ПОДАВАЛСКИХ СЕЛА“

Манифестација „Дани подавалских села“ коју је организовао Авала инфо одржана је 13. и 14.10.2018.год. на Авали.

Програм је био разноврстан и у њему су могли да уживају сви. Насеља и школе су представиле своја остварења и производе. Наша школа је, наравно, узела учешће на овој манифестацији. Оба дана манифестације представљен је филм о нашој школи и пројекту о рециклажи и бризи о животној средини. Филм су израдиле наше ученице са својом наставницом хемије Милицом Максимовић. У недељу, 14.10. девојчице 3/2 одељења наше школе су читале текст о историји школе и школства у Врчину.

Са ученицама са били директор школе Добрица Синђелић, наставница хемије Милица Максимовић и учитељица Бојана Теофиловић.