„У ЧАСТ ДРАГАНУ ЛУКИЋУ – ЛУКИЋЕВ ЛИСТ“

Пријатељи деце општине Нови Београд реализовали су пројекат – ликовни и литерарни конкурс  „У част Драгану Лукићу – Лукићев лист“. Пројекат је осмишљен као подстицај дечјег стваралаштва и својеврсни омаж Драгану Лукићу, који кроз стваралаштво развија љубав према дружењу, разумевању, помагању.

На конкурс су послати најуспешнији радови ученика наше школе, који су на конкурсу освојили запажене награде. У категорији ликовних радова, ученица Станисављевић Анђела 3/1 (учитељица Вера Крантић) освојла је 3. награду, а у категорији литерарних радова, ученица Дејана Теофиловић 3/3 (учитељица Драгана Гајић) освојила је, такође, 3. награду. Оба рада су објављена у Збирци награђених радова ученика основних школа са литерарног и ликовног конкурса пројекта  „У част Драгану Лукићу – Лукићев лист“  чији је издавач организација Пријатељи деце општине Нови Београд. Свечана додела награда обављена је 28.11.2013. год. у сали ГО Нови Београд. Додели награда су присуствовали награђени ученици, њихови родитељи, одељењске старешине награђених ученика – Вера Крантић и Драгана Гајић, и директор наше школе, Добрица Синђелић.