Последњи наставни дан за ученике осмог разреда

VIII разред

последњи наставни дан

31. мај 2024. године

На почетку дана, одељењске старешине су расподелиле генерацијске мајице, а затим су осмаци имали састанак са директором школе и одељењским старешинама у свечаној сали наше школе.  Упознати су са распоредом припремне наставе, као и са свим детаљима који се односе на полагање завршног испита и уписа у средње школе. Након разговора са директором школе, матуранти су продефиловали центром насеља са директором школе Добрицом Синђелићем и одељењским старешинама 8.1 Горицом Милошевић, 8.2 Данијелом Апостоловић и 8.3 Драганом Митрић. Матуранти су наставили забаву у школском дворишту уз музички програм, а последњи наставни дан обележен је заједничком генерацијском фотографијом.  Осмаке смо испратили уз аплауз свих ученика  смене 5-8.

Нашим осмацима желимо срећу у наставку школовања!