УЧЕНИЦИ НАШЕ ШКОЛЕ НА 55. МЕЂУНАРОДНОМ СУСРЕТУ ДЕЦЕ ЕВРОПЕ – РАДОСТ ЕВРОПЕ

Наша школа традиционално, дуги низ година, учествује у манифестацији „Радост Европе“, чији је оснивач и покровитељ Градска управа града Београда, а извршни продуцент Дечји културни центар Београд. Манифестација је настала 1968. године после наступа Хора шведских дечака у Београду. Међународном сусрету деце Европе – Радост Европе, 55. по реду, организује се од 1. до 6. октобра 2024. године. У госте нам долази седамнаест ученица чланица плесне групе „JP Dance Company“ из града Ерда у Мађарској.  Деца ће бити смештена у породице деце домаћина.

Неизмерно захваљујемо родитељима који у своје домове примају и угошћују децу из свих крајева Европе и заједно са нама доприносе да ова манифестација постане понос нашег места.