Песмом од срца

Песмом од срца одржано је школско такмичење у рецитовању за ученике од 1. до 4. разреда. У пријатној атмосфери, поздрављени од стране жирија и наставника, ученици су рецитовали своје песме. Представнике за школско такмичење су изабрали учитељи након одржаних одељењских такмичења. Школско такмичење је било јавног карактера, отворено за све, и на њему су присуствовали родитељи и тако давали својој деци додатну подршку. Такође, такмичењу су као гости присуствовали ученици који нису такмичари али су чланови драмско – рецитаторске секције од 1. до 4. разреда. Такмичење је рецитацијом својих песама  „Радосна песма“  и  „Школа и ђак“, отворила Илинка Маринковић, секретар школе. Комисија у саставу – Радмила Станимировић – проф. српског језика, Мирјана Терзић – психолог и Илинка Маринковић – секретар, доделила је учесницима прво, више других и трећих места. Одлучили смо да доделимо више других и трећих места да би смо мотивисали ученике за наредна такмичења, а свако место је заслужено освојено.

Резултати школског такмичења у рецитовању

за ученике од 1. до 4. разреда

3.  место – Љубојевић Мина 4/1

Алавања Елена 4/4

Јанковић Немања 4/4

На општинско такмичење, које ће бити одржано 21.03.2013. године у организацији наше школе, пласирали су се:

1.      Вукас Маша 2/4

2.      Танасијевић Анђела 3/3

3.      Павловић Марија 4/3

Ч Е С Т И Т А М О свим учесницима, а посебно пуно среће желимо ученицима који су се пласирали на општинско такмичење.