Хуманитарна аукцијска продаја слика Ранке Ступар

Идући у сусрет Новој години и Божићу, а са скромним искуством у организацији школских манифестација, у нашој школи смо реализовали по први пут, хуманитарну аукцијску продајну изложбу слика, у петак 23. децембра 2022.године.  Наша наставница немачког језика Ранка Ступар је за ову прилику, поклонила своје ауторске слике израђене техником акрил на платну. У присуству колега, ученика, родитеља и мештана Врчина аукцијску продају је успешно водио директор наше школе Добрица Синђелић и од 15 изложених слика продато је свих 15: „Поља лаванде“, „Сунцокрети“, „Балкон с цвећем“, „Шарено небо“, „Бугенвилеа“, „Река“, „Талас“, „Море“, „Бура“, „Дивља обала“, „Пејзажи“, „Прозор“ и „Шума у јесен“ красиће нашу школу и наше домове са дивним сећањем на овај предиван гест. Драгана Ђорђевић, ученица 7/2 је извела а капела српску традиционалну песму „Излего да се прошетам“.

Хвала свима који су дошли да погледају изложбу и свима који су учествовали у аукцијском надметању у прикупљању хуманитарне помоћи за нашег ученика Михаила Кнежевића.