Пројекат „Учимо сви заједно“

Сасатанак са школама кандидатима за модел установе, у оквиру пројекта „Учимо сви заједно“, одржан је у петак 26. априла 2024. године у једној од школа кандидата, у Основној школи „Коста Трифковић“ у Новом Саду. Састанак су организовали представници ЦИП центра уз присуство представника партнера на пројекту – Министарства просвете и УНИЦЕФ-а. У име нашег колектива састанку су присуствовале Драгана Младеновић логопед, Ана Матејић, педагог, Ана Синђелић, учитељица и уређивач школских електронских медија и Снежана Теофиловић библиотекар. На састанку су разматрана сва питања која се односе на финалну припрему за аплицирање школа за модел установе за инклузивно образовање, урађена је рефлексија на до сада постигнуто и договорени су кључни кораци у процесу припреме за аплицирање и договори који се односе на промоцију пројекта. Захвални смо организаторима, школи домаћину на срдачном гостопримству, као и колегама из свих школа кандидата који су састанку присуствовали.