Такмичење у знању кинеског језика

Успешан почетак курса кинеског језика у нашој школи обележили смо још једном активношћу.

У суботу  30. 05. 2015.  ученице  наше школе: Милица Теофиловић 5/1, Марија Бурсаћ 5/1,  Александра Којић 5/3, Тијана Копривица 5/3, Јована Тасић 5/3, Невена Стекић 5/3 и Лени Вулета 5/3, присуствовале су  такмичењу из кинеског језика које се одржава у  VI београдској  гимназији већ три године.

Присутнима су се обратили Sun XinQuan Први секретар Амбасаде НР Кине у Србији и  директор VI београдске  гимназије Раде Зејак, а награде победницима такмичења уручио је директор наше школе Добрица Синђелић.

Ученице су  добиле сувенир у виду занимљиво дизајниране хемијске оловке, а на ову манифестацију ишле су  у пратњи  професорке енглеског језика Драгане Ристић и школске библиотекарке Снежане  Теофиловић.