НАГРАЂУЈЕМО ПОСВЕЋЕНОСТ ОДРЖАВАЊУ ХИГИЈЕНЕ РАДНОГ ПРОСТОРА

У нашој школи сваки успех и пример лепог понашања се награђује. Ове године, ученици 4/1, 4/2 и 4/4 одељења награђени су једнодневним излетом јер су током целе године бринули о чистоћи својих учионица. Њихове учионице биле су увек уредне, а панои пуни лепих радова. Излет је реализован 08.06.2015. год. Ученици су ишли у пратњи наставника Вере Крантић, Гордане Апостоловић и Драгана Кузмановића. На излет су ишле и чланице техничког особља Светлана Милосављевић и Дара Кељач.

Ученици су посетили Храм Светог Саве, Народну библиотеку, Музеј науке и технике, Војни музеј и Манастир Раковицу. Било је то путовање које ће се памтити, а сигурно ће сви учесници излета наставити и у будућности да негују праве вредности у нашој школи у понашању и учењу, и бити пример другима.