ОПШТИНСКО  ТАКМИЧЕЊЕ КВИЗ  ,,ШТА  ЗНАШ  О  ЦРВЕНОМ  КРСТУ

У петак, 25.05.2018.год. у свечаној сали наше школе одржано је општинско такмичење – квиз знања ,,Шта знаш о Црвеном крсту”, са почетком у 10 часова. Учесници су били ученици четвртог разреда, представници пет школа са територије општине Гроцка. Тимови ученика из Гроцке, Винче, Бегаљице, Калуђерице и Врчина такмичили су се у позитивном духу желећи да што боље представе своју школу. Након завршеног квиза ученици су добили послужење (сендвич, сок), а потом наставили дружење и игру у школском дворишту. У 11:45 часова уследило је проглашење победника и уручење награда.

1.место – екипа из ОШ ,,Илија Гарашанин” Гроцка

2.место – екипа из ОШ „Никола Тесла“ Винча

1. место – екипа из ОШ ,,Свети Сава” Врчин

ЧЕСТИТАМО ПОБЕДНИКУ!

Награде је уручио секретар Црвеног крста Гроцка Слободан Тошић. Квиз знања протекао је регуларно, у  ведром такмичарском духу, а наша школа и овог пута била је добар домаћин и у организационом и садржајном аспекту.

Љиљана Кнежевић,

проф. разредне наставе