Акција обнове фонда школске библиотеке

Драги наши,

Започели смо акцију обнове фонда школске библиотеке и прва донација од 165 књига Вулкан издаваштва је данас 3. новембра 2021.године  стигла у нашу школу.

Акцију настављамо и обраћамо Вам се са молбом за помоћ у обнављању целокупног фонда школске библиотеке. У континуитету већ годинама, трудимо се да школски фонд богатимо и допуњујемо новим примерцима и новим насловима. Такође подстичемо наше ученике да поклањају књиге школској библиотеци. Међутим ни донације ни средства којима располажемо нису довољна и не омогућавају нам да фонд школске библиотеке квалитетно обновимо и осавременимо, на шта нам је указано и у недавном надзору.

Овим путем Вас молимо за донацију (нових) књига по Вашем избору – лектире, белетристике, публицистике… примерено узрасту ученика основне школе. Ослањамо се на Ваш избор и Вашу процену и захваљујемо унапред, у  нади да ћете бити у могућности да нам помогнете.

Колико год мала свака донација нам је драгоцена.
Хвала!