Бициклијада

Осма дечја ускршња бициклијада одржана је 02.05.2013. у Врчину. Као и сваке године наши ученици својим културно – уметничким пограмом обогатили су ово такмичење које се традиционално одржава. Наступали су: хор ученика 3/2 одељења с песмама „Жубор вода жуборила“ и „Нек свуд љубав сја“; група певача одељења 5/1 и 5/2 с песмама „Заспо Јанко“ и „Во наше село малово“; соло наступ Мирјане Ђорђевић –  „Изгрејала сјајна месечина“  и соло наступ Милице Ђорћевић – „Прича о звезди падалици“; драмска радионица наше школе представила се Ханибаловим говором, Кинеском причом, говором мајора Гавриловића и изражавањем ситуација кроз брзалице. Уживали смо гледајући наступ наших ученика и слушајући их како певају и рецитују, а с пуно узбуђења пратили смо трку и нестрпљиво чекали победнике на циљу.