Биолошка секција

Биолошка секција је за месец април имала тему „СЕМЕ“. Ученици су на креативан начин, изузетним идејама и изванредним тимским радом правили збирке семена. Од семена проса, бибера, мака, па преко пасуља, кукуруза, све до семена тикве, лубенице, краставца…ученици су правили магију својим изванредним и маштовитим идејама. Како боље научити разлику између монокотиледоних и дикотиледоних семена ако не на овај начин. Била је ово секција за памћење, богатство мириса и боја…то је лепота наше природе.

Професорка

Јелена Вукчевић