Дан школе

Дан школе 19.5.2021. године

Поштовани пријатељи, сарадници,  колеге, колеге пензионери, најдражи ученици, желим да Вас поздравим у име колектива ОШ „Свети Сава“ у Врчину, и у своје име.

За све нас 19. мај је посебан дан – Дан школе. Данас  овај  дан обележавамо на другачији начин, славимо  у време велике светске пандемије.

Драге моје колеге, показали смо да смо савремена институција, показали смо да смо упориште васпитавања и образовања.  У школи негујемо здраве односе кроз тимски рад и дружење. Трудимо се да наша школа буде расадник знања. Зато је наша школа у служби сваког ученика и у функцији знања.

Својим  трудом и залагањем сви,  и ученици, и родитељи,  и запослени доприносе угледу школе.

Овом приликом желим посебно да поздравим све наше ученике, а посебно наше осмаке, да им пожелим успешно полагање завршног испита, и упис у жељене школе.

Такође желим да поздравим и будуће прваке и њихове родитеље и пожелим успешан полазак у први разред.

Нека на нас на овом путу, путу успеха прати  Свети Сава!!!

Кликом  на следећи линк https://fb.watch/5zTOFP0ek1/ можете погледати како смо ове године у измењеним околностима обележили Дан школе.

Честитам нашим ученицима и запосленима Дан школе!

Директор школе
Добрица Синђелић