kadikoy moto kurye umraniye moto kurye tuzla moto kurye atasehir moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

Дан школе

Дан школе 19.5.2021. године

Поштовани пријатељи, сарадници,  колеге, колеге пензионери, најдражи ученици, желим да Вас поздравим у име колектива ОШ „Свети Сава“ у Врчину, и у своје име.

За све нас 19. мај је посебан дан – Дан школе. Данас  овај  дан обележавамо на другачији начин, славимо  у време велике светске пандемије.

Драге моје колеге, показали смо да смо савремена институција, показали смо да смо упориште васпитавања и образовања.  У школи негујемо здраве односе кроз тимски рад и дружење. Трудимо се да наша школа буде расадник знања. Зато је наша школа у служби сваког ученика и у функцији знања.

Својим  трудом и залагањем сви,  и ученици, и родитељи,  и запослени доприносе угледу школе.

Овом приликом желим посебно да поздравим све наше ученике, а посебно наше осмаке, да им пожелим успешно полагање завршног испита, и упис у жељене школе.

Такође желим да поздравим и будуће прваке и њихове родитеље и пожелим успешан полазак у први разред.

Нека на нас на овом путу, путу успеха прати  Свети Сава!!!

Кликом  на следећи линк https://fb.watch/5zTOFP0ek1/ можете погледати како смо ове године у измењеним околностима обележили Дан школе.

Честитам нашим ученицима и запосленима Дан школе!

Директор школе
Добрица Синђелић