Драги петаци, желимо вам срећну и успешну школску 2018/19. годину!

Свечана приредба за петаке

Свечаном приредбом обележили смо и прелазак наших ученика са разредне на предметну наставу.

Приредба је одржана у препуној свечаној сали школе. 3. септембра 2018. године у 13:25 часова. Присутне петаке и њихове родитеље поздравио је директор школе Добрица Синђелић. Петаке су свечано испратиле њихове учитељице Љиљана Кнежевић, Радица Костадиновић и Слађана Вагић, а одељењске старешине Горица Апостоловић, Сунчица Ђорђевић и Милица Максимовић су овај сусрет озваничиле и заједничком одељењском фотографијом.

Драмски део приредбе припремила је наставница српског језика Слађана Вагић и ученици Вељко Јеремић, Маша Вукас и Михаило Старчевић, координатор и организатор школска библиотекарка Снежана Теофиловић.

Драги петаци, желимо вам срећну и успешну школску 2018/19. годину!