kadikoy moto kurye umraniye moto kurye tuzla moto kurye atasehir moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

Градско такмичење из Историје 2021. године

Основна школа „Свети Сава“ у Врчину, била је домаћин градског такмичења из Историје за ученике основних школа града Београда, у суботу 15. маја 2021.године.  Прелиминарни резултати објављени су истог дана на сајту наше школе. Термин за жалбе био је од 12.00 до 14.00 часова, у понедељак 17.маја 2021.године.  Обавештавамо Вас да је Комисија утврдила да није било жалби и да су прелиминарни резултати градског такмичења из Историје коначни. Ученици који су освојили прво, друго и треће место пласирали су се на Државно такмичење. Домаћин такмичења је град Шабац и Основна школа „Лаза К. Лазаревић“,  22. маја 2021.године у 11.00 часова.
Честитамо још једном свим ученицима на постигнутим резултатима!