Извештај са пријема првака

Традиционално као и сваке године и ове године се у нашој школи обележава Дечја недеља, у оквиру које и Пријем првака у Дечји савез.
Приредба за Пријем првака у Дечји савез одржана је 10.10.2013. године у трпезарији наше школе. Приредбу су реализовали чланови Драмско-рецитаторске секције  подручне школе Доња Мала. Овом приликом чланови секције поздравили су најмлађе ученике наше школе  песмом „Дечја права“, затим прочитали и нека права из „Конвенције о дечјим правима“- УНИЦЕФ 1995. год. Након тога су приказали драматизацију песме „Шта кажу одрасли, а шта кажу деца“ и драмске комаде „Снежана и седам патуљака“, „Лакоми мечићи“ и „Љутито мече“.

Весело, забавно и свечано прваци су и ове године постали чланови  Дечјег савеза.