Дечија недеља – Јесењи дани

У сарадњи са наставницима, ученицима и родитељима, наше школско двориште је претворено у шарени и занимљив простор којим се означава почетак јесени. Са употребом сламе, сена, шаше и бундева, креирана је атмосфера која одражава топлоту и весео дух јесени.

Декорација се састојала од различитих елемента. Слама је коришћена за прављење седишта и украшавање простора, што је додатно учврстило његову јесенску тему. Сено и бундеве су биле распоређене широм дворишта да би се постигао додатни ефекат.

Ова иницијатива је не само допринела естетском угледу дворишта, већ и подстакла тимски дух међу ученицима и наставницима. Такође, родитељи су имали прилику да се укључе и учествују у стварању пријатне атмосфере за све у школи.

Укупно, декорација школског дворишта издвојеног одељења се показала успешном и узорном за будуће заједничке пројекте.

Учитељица

Ана Синђелић