Кад ђак генерације „засуче рукаве“

Неретко се дешава да у нашој школи некадашњи ђаци кроз неколико година, постану колеге некадашњим наставницима. Такође можемо рећи да су родитељи готово свих наших ђака управо и завршили нашу школу, а неки од њих су били и ђаци генерације.

Летњиковац у нашој „малој“ школи, у Доњој Мали је место окупљања и лети и зими, и када пада киша и када прослављамо рођендане и када чекамо школско звоно за почетак часа…. укратко летњиковац је наше омиљено место, а наш некадашњи ђак генерације Дејан Старчевић организовао је и учествовао у реновирању летњиковца током два викенда на почетку школске 2024/25. године.

Да се сваки труд исплати, те и да је неизбежно и задовољство након лепо обављеног посла,  сведоче нам и фотографије…

Хвала!