Ликовни конкурс „Мали Пјер“ 2024.

У нашој школи 27.03.2024. године одржано је жирирање ликовног конкурса- дечија карикатура „Мали Пјер“. Током претходних година  деца и млади у основним  школама показали су велику заинтересованост, а наставници, бројни карикатуристи и други поштоваоци дечје карикатуре пружали су деци подршку за овај вид њиховог ликовног изражавања.  “Мали Пјер” је настао као право и шанса деце и младих да свету одраслих упуте своје поруке за детињство по мери детета. Пристигло је укупно 86 радова из основних школа ГО Гроцка, а Невена Марковић и Милош Илић су имали тежак задатак.

Наша школа остварила је одличне пласмане  и учешће на градском тамичењу:

У првој категорији од 1. до 4. разреда  Нађа Максимовић, ученица 1/3 одељења, освојила је 2.место.

У другој категорији од 5. до 8. разреда Софија Лазаревић, ученица 5/3 одељења освојила је 2.место и Анушка Гајачки, ученица 7/2 освојила је 3.место.

ЧЕСТИТАМО и пуно успеха на градском такмичењу!