ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

На литерарном конкурсу који је расписала  наша школа  ,а поводом Савиног дана , трочлани жири  у саставу :професорка Синчица Ђорђевић, професорка Јелена Лепен и бибилиотекар Снежана Теофиловић , изабрао  је  најбоље радове.  Прво место  и част да прочита свој рад на свечаној академији у среду, 27. Јануара имаће  Катарина Маринковић ученица 7/1 разреда. Друго место освојила је ученица Емилија Крантић ученица 8/1 разреда, а тећепласирана је Дејана Јашић ученица 5/1 разреда, а њихови радови ће бити објављени у следећем броју школског часописа.

Похваљују се и следећи ученици:

Михаило Старчевић 5/3, Јелена Васић 5/3, Валентина Николић 5/2, Бојана  Радосављевић  6/2, Лени Вулета  6/3, Димитрије Павловић 6/3, Анђелија Вељковић 7/2, Реља Ковачевић 7/2, Никола Бугарчић 7/3.

Похваљујемо све учеснике конкурса на изузетном залагању и труду.