„Машторасадник“ – Издвојено одељење Рамнице

У уторак  15. октобра, посетом директора школе Добрице Синђелића, председнице Школског одбора Драгане Гајић, чланова Школског одбора и колектива наше школе, промовисан је Центар за амбијенталну наставу и ваннаставне активности „Машторасадник“ који се налази у школском објекту у Рамницама. Центар је формиран у оквиру пројекта   Унапређени равноправни приступ и завршавање предуниверзитетског образовања за децу којој је потребна додатна образовна подршка „Учимо сви заједно“ који спроводе Министарство просвете Републике Србије и УНИЦЕФ уз подршку Европске уније.

Присутне је поздравио и пригодним речима се обратио директор школе Добрица Синђелић, а затим су размењена искуства стечена кроз пројекат као и идеје како наставити са применом и имплементацијом стечених знања.