МЕЂУОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊE У ДОЛОВУ ЗА СТАРИЈЕ ДЕВОЈЧИЦЕ

Девојчице из наше школе су после освојеног другог места на градском такмичењу из рукомета учествовале и на међуокружном такмичењу које је одржано у Долову 08.05.2013 год у О.Ш. ,,Аксентије Максимовић“.

Прву утакмицу смо играли против представника Каћа и добила смо га више него убедљиво са осам голова разлике. У финалу смо играли управо против екипе Долова која је славила у другом полуфиналу.

После тешке борбе смо изгубили ту утакмицу са једним голом разлике, пре свега због великог утицаја судија на резултат.

Екипу наше школе су представљале: Тијана Ристић, Марија Ђорић, Наташа Ђоровић, Анђела Матејић, Марија Митрић, Тамара Ђоровић, Неда Маринковић, Зорана Вагић, Милица Мијатовић,Наташа Теофиловћ, Тијана Митровић,Ања Кузмановић. Екипу је предводио наставник Милош Танић.