Музичка радионица „Приближимо се једни другима“

Музичка радионица  „Приближимо се једни другима“  и мали концерт одржани су у четвртак 1. јуна у сарадњи три школе  ОШ „Др Драган Херцог“,  ОШ „Миодраг Матић“ и ОМШ „Невена Поповић“ (ОШ „Свети Сава“,  Врчин).

Ученици су одржали мали концерт пацијентима Специјалне болнице за церебралну парализу и развојну неурологију у Београду.  Наши ученици који су учествовали су: Андрија Тријић, Василије и Танасије Ћустић, Матија Тријић, Алекса Анђелковић, Драгана Анђелковић, Гвозден Момчиловић, Мила Митровић,  Растко Милићев и Вера Ђорђевић.

Ученици су полазници секције „Мали бендови“ које води наставник гитаре у ОМШ „Невена Поповић“, Бранко Тријић.

Развијањем емпатије и свести о заједништву и прихватању различитости Ваша деца, а наши ђаци расту у изузетне, добре људе.