Наградни излет за ученике од 1. до 8.разреда

Наша школа је и ове школске године, своје најуспешније ученике, који су поред одличног успеха постигли и изванредне резултaтe на такмичењима, наградила једнодневним излетом на релацији Врчин-манастир Тресије-Космај-Селтерс бања-Младеновац-Врчин , који је реализован у уторак, 13. јуна 2023. године. Укупно је било 54 ученика и три наставника. Ученици су обишли манастир Тресије, где смо чули интересантну причу о његовом имену, рушењу и обнављању кроз историју. Затим смо на Космају одакле се пружа предиван поглед на велики део Шумадије обишли споменик ,,Борцима”, видели прелепе пејзаже под вегетацијом претежно букове и храстове шуме. Обишли смо и Селтерс бању и Младеновац, где смо направили краћу паузу. Свако место које смо обишли пратила је интересантна прича везана за место где се налазимо. Ученици су се саизлета вратили пуни утисака, поносни што су освојили наградни излет.

Извештај сачинили:

Драгана Митрић,