Најуспешнији ученици наше школе на пријему у ГО Гроцка

У великој сали ГО Гроцка, 12. јуна 2024. године, у 10 часова,  организован је традиционални пријем вуковаца, ђака генерације и ученика који су остварили запажене резултате на градским, републичким и међународним такмичењима са територије општине Гроцка. Свечаном пријему присуствовали су Душица Мемеровић, заменица председника општине, Александар Рајковић члан Већа задужен за област просвете, образовања, социјалне и дечје заштите, директори школа, наставници, ученици и родитељи. Ученици су награђани изузетно вредним књигама а Ђаци генерације и лаптоп рачунарима.

Ђак генерације наше школе, Основне школе „Свети Сава“ у Врчину је Илија Петровић, ученик 8/2 разреда. Нашу школу је, поред ђака генерације, представљало још 6 вуковаца:  Вук Брадарић, Павле Јовановић, Филип Матејић, Петра Свичевић, Анђелија Мишковић и Наталија Џелебџић.

Свим ученицима желимо много среће и успеха на завршном испиту и  даљем школовању.