Новогодишња радионица I/3

шк. 2022/2023.год.

Новогодишњом радионицом, названом „Новогодишња играоница“ кренули смо у сусрет Новој години . Радионица је одржана у  среду 14. Децембра 2022.године  у периоду од 15.55 до 17.30 часова. Родитељи и ученици  I/3  су заједничким снагама направили многобројне  украсе и аранжмане за Нову годину. Циљ радионице је био.

·         непосредно дружење, комуникација и сарадња међу децом, родитељима и групама;

·         израда украса, фигура  и аранжмана од материјала и предмета који су искориштени (отпад)-рециклажа.

Многобројни предмети као што су празна амбалажа, покварени ЦД-ови, остатци тканина, трака итд.  преобликовани су спајањем, лепљењем и везивањем. На тај начин, оно што би било бачено, убудуће ће красити новогодишње јелке и домове. До новогодишњег базара нашу учионицу ће красити и велики, светлећи Снешко Белић израђен  од старог канапа (аутор Алекса М. Кнежевић). Ученици и родитељи су се лепо дружили и забавили, изразившу жељу за још оваквих радионица. Дружење су улепшали слатки медењаци које су уз помоћ маме направиле ученице Софија Маринковић и Ана Милевски.

Одељењски старешина

Слађана С. Вагић