НОВОГОДИШЊА ЖУРКА – ПИОНИРСКИ ГРАД

Наша школа, у сарадњи са спортско-рекреативним центром Пионирски град, организовала је за наше ученике Новогодишњу журку која је реализована 24.12.2013. год. Програм посете обухватио је превоз аутобусима, новогодишњу контакт представу, дечју дискотеку са аниматором уз занимљиве друштвене игре, послужење – сендвич и сок, и за крај, колаж тематских цртаних филмова – биоскопска пројекција. Ученици су у пратњи својих одељењских старешина пропратили сва организована дешавања. Престава им је била веома узбудљива, као и биоскопска пројекција, али одушевљење боравком у дискотеци нису крили, и тај део им је био најзанимљивији. Веома смо задовољни што су циљеви посете остварени, а ученици презадовољни понуђеним садржајима.