Општински крос

У организацији општине Гроцка 29.05.2013. год. одржан је Мајски крос на коме су учествовали ученици од 1. до 8. разреда свих школа на општини. Наша школа је на такмичење послала најуспешније ученике са школског кроса. Превоз до места одржавања био је организован, полазак испред школе био је у 0745 а повратак око 1200 часова. Након одржаног кроса на обали Дунава, ученици су у центру Гроцке, испред зграде Општине, присуствовали културно – уметничкој манифестацији, чиме је уједно обележен Дан изазова а победницима кроса уручене медаље, дипломе и пехари. Наши ученици остварили су невероватан успех на кросу и веома смо поносни на њих: 11 медаља освојили су ученици од 1. до 4. разреда – 6  првих места, 4 друга места и 1 треће место. Ученици од 5. до 8. разреда освојили су 3 медаље – 3 прва места. Такође, школа је добила пехар за укупан пласман на општинском кросу – освојено 2. место, као и пехар за освојено 3. место у атлетици за ученике од 5. до 8. разреда.