ПРЕДСТАВА ДРАМСКЕ РАДИОНИЦЕ „ЉУБАВ“

Вођени мишљу Душка Радовића да „Ко уме да воли, не би требало ништа друго да ради“, припремили смо и извели представу „Љубав“. Ова нова представа драмске радионице премијерно је изведена 01.10.2014. год. у свечаној сали наше школе. Наступали смо за ученике од 1. до 4. разреда. За режију и сценографију била је задужена глумица „ПАН Театра“ Тијана Јанковић, драмски педагози су били Тијана Јанковић и координатор драмске радионице у школи, Бојана Стевановић, а за костиме су се побринули чланови радионице. Представа приказује различите врсте љубави: родитељску, супружничку, сестринску, другарску, љубав према животињама, итд.  У плану су и наступи за ученике од 5. до 8. разреда наше школе, као и наступ у позоришту „ПАН Театар“ у Београду.