Представа поводом Дана заљубљених

У четвртак 14.02.2013. године у Дому културе у Врчину одржана је представа „Дан заљубљених“. Представу су припремили ученици драмско – рецитаторске секције од 5. до 8. разреда са својом професорком Сунчицом Ђорђевић. Текст је написала ученица Андреа Крстовић, а сценографију и костимографију су осмислили сами ученици, наравно уз помоћ и савете своје професорке. Представа је имала два извођења – у 11:00 часова за ученике од 1. до 4. разреда, и у 13:30 часова за ученике од 5. до 8. разреда. Тематика љубави, другарства и нежних дечјих осећања орасположила је присутне и подстакла нас да мислимо једни на друге, да поклањамо ближњима своје време, лепу реч, лепа дела и осећања. Ученици секције су нам показали, да осим у настави, пуно труда улажу и у ваннаставне активности и веома су успешни у томе.

Представа поводом дана заљубљених Представа поводом дана заљубљених Представа поводом дана заљубљенихПредстава поводом дана заљубљених