Приредба за предшколце

04.06.2013. год. у Дому културе у Врчину одржана је приредба за предшколце предшколске установе „Лане“ из Врчина. Приредбу су припремили чланови драмско – рецитаторске секције од 1. до 4. разреда. Будуће прваке на приредбу су довеле њихове васпитачице које су заједно са њима уживале у рецитацијама, песми и драмским комадима. Надамо се да смо будућим првацима овом приредбом дали леп увод у све дивне активности које их очекују у нашој школи – да кроз учење и игру развијају свој свет маште и способности. Иначе, овакав вид сарадње постоји на иницијативу наше школе већ дуги низ година – када у мају или јуну месецу позовемо предшколце да одгледају приредбу коју припремимо за њих. Сама сарадња одвија се на многим нивоима – посета будућих учитеља првих разреда предшколцима и одржавање родитељских састанака, разговор психолога са родитељима будућих првака, састанци васпитача и учитеља итд.