ПРОЛЕЋНИ ФЕСТИВАЛ

04.06.2015. у свечаној сали одржан је Пролећни фестивал који се традиционално одржава у нашој школи. Учествовали су ученици 4/1 (одељењски старешина Вера Крантић) и 4/3 одељења (одељењски старешина Драгана Гајић), као и чланови драмско-рецитаторске секције од 1. до 4. разреда (руководилац Бојана Стевановић). Ученици су се представили глумом, рецитацијама, плесом, певањем и свирањем. Одељење 4/1 представико се драмским комадом „Чик да погодите због чега су се посвађала два златна брата“, класичним балетским наступом и рецитацијама. Одељење 4/3 представило се хорским певањем – „Савила се бела лоза винова“ уз инструментални ударачки оркестар, као и рецитацијама. Чланови драмско-рецитаторске секције извели су пет кратких драмских форми – „Ах, тај мај“, „Мира – рима“, „Реп“, „Два писма“ и „Лед се топи“. Фестивал је био изузетно посећен.