Прослава матурске вечери

Већ другу годину за редом прослава матурске вечери за ученике осмог разреда одржава се у просторијама наше школе. И ове године ученици су имали прилику да, у организацији школе и професионалне агенције, прославе крај осмогодишњег школовања и уживају у одлично осмишљеном дружењу. Окупљање 67-68 ученика у 8 часова у дворишту школе било је пропраћено музиком и обраћањем представника Ученичког парламента као и директора школе које је делом представљало осврт на време проведено у школи, а делом указивало на оно што ученике очекује у даљем животу и раду. После краће шетње центром Врчина ученици су ушли у фискултурну салу школе где је прво обављено сликање и када су родитељи имали могућност да стекну увид у амбијент и начин организације прославе. Свечаност је настављена у помало измењеном и декорисаном амбијенту сале, уз вечеру, професионално послужење и музику.  У току вечери ученици представници одељења су се, изузетно лепим и примереним говорима, обратили својим учитељима, наставницима и директору школе осврћући се на време проведено заједно и захваљујући им на стеченим знањима,помоћи и разумевању. Остатак вечери ученици и сви присутни провели су у прелепој атмосфери игре и песме која је трајала до 3 сата после поноћи.

Честитам свим ученицима осмог разреда и њиховим родитељима. Заиста ћете нам недостајати.