Радост Европе – дочек гостију из Босне и Херцеговине

Оснивач и покровитељ „Радости Европе“ је Градска управа града Београда, а извршни продуцент Дечји културни центар Београд. Манифестација је настала 1968. године после наступа Хора шведских дечака 1968. године у Београду. Наша школа је и претходних година била домаћини деци из различитих крајева Европе. Радујемо се томе што ћемо ове године угостити децу и њихове пратиоце из Босне и Херцеговине.

У недељу 1. октобра 2023.г. пригодном приредбом и обраћањем директора школе Добрице Синђелића пожелели смо добродошлицу, а  ученике домаћине и њихове госте прозвала је наша наставница  кординатор за Радост Европе –  Данијела Апостоловић: Илма Идризовић, Нејла Побрић, Лејла Рамић, Нејра Дедић, Едита Филан, Една Велагић, Есма Татарага, Миа Милош, Нејра Хргић, Ема Ћатић, Маја Шупић, Реина Шкандро, Амер Сушић и ученици наше школе – домаћини Нина Јањанин, Сара Вагић, Лана Михаиловић, Ивона Станоев, Софија и Тијана Лазаревић, Ирина и Калина Митровић, Маша и Петра Перић и Бодин Симић. Захвални смо на указаној прилици и захвални смо драгим нашим ученицима и њиховим родитељима на жељи да буду добри домаћини нашим драгим гостима.

Позивамо вас да пратите и да посетите догађаје који се организују у оквиру манифестације  „Радост Европе“

Организатор – директор школе Добрица Синђелић

Програм добродошлице: наставница музичке културе Мила Ђачић, наставница српског језика Слађана Вагић и школска библиотекарка Снежана Теофиловић

Координатор активности за нашу школу – наставница историје Данијела Апостоловић