ШКОЛА СПОРТА – АТЛЕТИКЕ

Кроз школски Еразмус+ пројекат „Живи здраво, храни се здраво“ додатно се мотивишу ученици и ученице за бављење спортом, а школа се додатно ангажује у промоцији здравих стилова живота – здраве исхране и бављења спортом омогућавајући да ученици наше школе буду укључени у многобројне додатне спортске активности

Захваљујући подршци Секретаријата за спорт и омладину града Београда, Министарства омладине и спорта Републике Србије, подршци општине Гроцка и стручне подршке Факултета спорта и физичког васпитања у нашој школи за млађе ученике  покренута је школа спорта -aтлетике.

На часовима атлетике деца ће бити у могућности да стичу основна знања и вештине из различитих спортских дисциплина.
Поред учења спортских вештина, развоја моторичких способности, здравља, потреба за игром и кретањем, акценат ће бити и на учењу деце основним социолошким вештинама.

Учитељ
Милан Сантрач