Школа у Рамницама – „Да шуме буде више, да се лакше дише“

У петак 24.3.2023. године ученици 4/3 одељења издвојеног одељења Доња мала су посетили школу у Рамницама. Саднице је обезбедила СББ фондација и Друштво за заштиту и проучавање птица Србије у акцији „Да шуме буде више, да се лакше дише“ у којој су ученици заједно за учитељицом аплицирали. Ученици су засадили саднице лишћара у школском дворишту своје школе као и школе у Рамницама. Провели су један школски час у школи. Директор школе им је показао унутрашњост ове мале школе, која ученике подсећа на њихову „малу“ школу. Ученици су искористили лепо време за игру, садњу, заливање, обилазак, као и сређивање школског дворишта. Позитивни утисци нису изостали, те су ученици изразили жељу за обнављањем школе и поновним доласком.

Одељењски старешина 4/3,

Ана Синђелић