ШКОЛСКО ТАКМИЧЕЊЕ У РЕЦИТОВАЊУ ЗА УЧЕНИКЕ ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА

Школско такмичење у рецитовању за ученике од 1. до 4. разреда одржано је 27.02.2015. год. у свечаној сали наше школе са почетком у 123часова. Чланове жирија чинили су: проф. српског језика – Сунчица Ђорђевић, школски психолог – Мирјана Терзић, библиотекарка – Снежана Теофиловић и секретар школе – Илинка Маринковић.  Присутне су својим рецитацијама на почетку такмичења поздравиле секретар Илинка Маринковић и проф. разредне наставе Љиљана Кнежевић. Жири, више него стручан, одлучио је о освојеним местима и даљем пласману на општинско такмичење. Такмичење је било отворено за јавност, па су тако нашим малим рецитаторима подршку пружали њихови најближи – родитељи, браћа и сестре, као и другари који нису били учесници такмичења. Подршку рецитаторима пружале су и њихове одељењске старешине, које су биле у публици.

Пласман на општинско такмичење остварили су:

Маша Вукас 4/4

Елена Митрић 3/3