Спортска недеља у нашој школи

Недеља иза нас протекла је у знаку спорта. У оквиру спортске недеље организована су такмичења у разним спортовима. Ученици су целе недеље учествовали у активностима које су утврђене распоредом по данима.

Ученицима је посебно било занимљиво играње штафетних игара користећи лопте, вијаче и остале реквизите навијајући једни за друге.

На овај начин наша школа се труди да подстиче здрав развој код ученика и да негује спортски дух. Сви ученици су се такмичили, дружили и лепо забавили.

Кроз школски Еразмус+ пројекат „Живи здраво, храни се здраво“ реализују се активности са циљем подизања свести ученика наше школе о значају неговања здравих невика не само у исхрани већ и удоносу на бављење спортом и повезаности спорта са природом и околином у којој живимо.

Учитељ: Милан Сантрач