„Стижу нам празници” – Новогодишња радионица I/2

Новогодишњом радионицом, названом „Стижу нам празници“ кренули смо у сусрет Новој години и Божићу. Радионица је одржана за време другог и трећег часа. Родитељи и ученици I/2 су у изузетно радној атмосфери и празничном расположењу, направили многобројне  украсе и аранжмане за  предстојеће празнике. Радионица је одржана 12.12.2022. године.

Циљ радионице је био:

• непосредно дружење, комуникација и сарадња међу децом, родитељима и групама;
  • израда украса, фигура и аранжмана од материјала и предмета који су искориштени ( одпад) – рециклажа.

Многобројни предмети као што су празна амбалажа,остатци тканина, трака итд.  преобликовани су спајањем, лепљењем и везивањем и тако добили нову намену, украшаваће нашу учионицу, јелку у предстојећим празницима. До новогодишњег базара нашу учионицу ће красити Новогодишња јелка,  Снешко Белић израђеног од разнобојних пластичних чаша (аутор Уна Матић). И ученици и родитељи  изразили жељу за још оваквих радионица.

Одељењски старешина

Радица Костадиновић