Уједињени у васкршњој креативности I/3

У среду 17. априла 2024. године, одржана је успешна радионица I/3 за Васкршњи базар у нашој „малој“ школи. Овај догађај је био организован за ученике, родитеље, браћу и сестре, баке и тетке како бисмо заједно направили украсе и друге васкршње предмете за продавање на базару.

Радионица је одржана за време четвртог и петог часа. Имали смо разнолике активности. Ученици су са својим родитељима имали прилику да се искажу у разним занатским вештинама као што су израда васкршњих корпица, украшавање јаја и прављење украсних венчића.

Учесници су се много забављали и били веома ангажовани у својим задацима. Током радионице, међу учесницима и родитељима се развила позитивна атмосфера са пуно осмеха. Сви су уживали у стварању васкршњих украса и производа.

Након завршетка радионице, производи које смо направили биће продавани на Васкршњем базару који ће се одржати 18.4.2024. године. Приходи од базара ће бити употребљени за додатне пројекте у школи.

Све у свему, радионица за Васкршњи базар је била велики успех.

Хвала свим учесницима и родитељима који су учествовали!

Васкршња радост

У нашој школи, прваци са смешком стоје,

Са родитељима срећни, све им је по плану,

Шарени пејзажи и звуци весели,

Учење и игра, све нам је веома важно.

Бате и секе, другари

Учимо сви заједно, делимо радости и тајне,

У свету знања, растимо сви заједно!

Баке, деке, стрине и тете, с љубављу нас прате,

Саветима мудрим, усмеравају нас на животне сате,

А Васкрс нам долази, најлепши од свих дана,

Јер Господ нам се свима тада јавља.

Љубав, поштовање, стрпљење, у срцима нашим сјаји,

Са празницима веселим и божанским,

Делимо своје сне,

Са љубављу и поштовањем, душе нам поје.

Одељењски старешина I/3

Ана Синђелић