Упознавање наших ученика са радом Техничке школе за дизајн коже

У оквиру Професионалне оријентације коју организује наша школа са циљем да олакша ученицима осмог разреда одабир жељене школе, предузимају се разноврсне активности. Сајам образовања који организујемо у сарадњи са нашом општином, редовна тестирања професионалних склоности наших ученика, пројекат Професионалне оријентације који се реализује на часовима одељењског старешине, предавања експерата родитеља, посете предузећима која се баве разноврсним делатностима и многе друге, само су део садржаја који су на располагању нашим осмацима.

У среду, 15. маја 2024. године, у свечаној сали наше школе, угостили смо представнике Техничке школе за дизајн коже. Директор школе, два наставника и троје ученика, упознали су наше ученике са радом своје школе, смеровима и перспективом за даље школовање и рад.