Ускршња радионица I/3

У среду, 29.3.2023.године од 9.55 до 11.30 часова одржана „Ускршња радионица“. Један од најлепших хришћанских празника – Ускрс прославиће све православне породице, а њихове домове ће красити и украси које су ученици уз помоћ родитеља направили на овој радионици. Циљ радионице је да се кроз непосредно дружење, комуникацију и сарадњу направе украси. Поред традиционално украшаваних јаја, направљени су многобројни предмети и украси настали преобликовњем  различитих материјала и предмета. Бројни предмети као што су празна амбалажа, остаци тканина, трака и друго, преобликовани су спајањем, лепљењем, везивањем … Ученици и родитељи су се лепо дружили, а направљене украсе и предмете ћемо изложити на базару који ће се одржати почетком априла.

Одељењски старешина I/3

Слађана Вагић