Ускршња радионица II/3

У среду, 17.4.2024.године , одржана  је „Ускршња радионица“. На Ускрс домове и трпезе наших суграђана красиће разне, маштовите креације и  украси које су ученици II/3 уз помоћ родитеља направили на овој радионици. Циљ радионице је да се кроз непосредно дружење, комуникацију и сарадњу направе украси који ће се продавати на „Ускршњем базару“, заказаном за четвртак, 18.4.2024.године. Поред традиционално украшаваних јаја, направљени су многобројни предмети и украси настали преобликовњем  различитих материјала и предмета. Бројни предмети као што су празна амбалажа, кутије, корпице, траке и друго, преобликовани су спајањем, лепљењем, везивањем … Ученици и родитељи су се лепо дружили и право задовољсто је било учествовати.

Одељењски старешина II /3

Слађана Вагић